Před lety jsme se rozhodli udělat něco pro sebe

V roce 2014 jsme se chtěli vlastní bydlení ve Frymburku. Proč Frymburk?! Protože se tu narodila má žena. A po většinu času je tu krásně. Lipenská přehrada dodáva živodu ve Frymburku zvláštní rozměr.

Situace se nakonec vyvrbyla trochu jinak a z plánu na bydlení se stal na ubytování. Protože pokud má na březích Lipna něco smysl je to právě ubytování.

Rok na to jsme se pustili do budování našich apartmánů. Ale jak to tak bývá, nejde vše podle předtav a tak se nám to trochu protahovalo. Nakonec jsme kolaudovali na začátku letní sezóny 2016.

Apartmány 2 ve Frymburku byly otevřeny

První hosté byli dva kamarádi z Velké Británíe na cestě po Evropě. Moc si pochvalovali Cyklostezku okolo Lipna a zvlášť úsek mezi městysem Frymburk a obcí Lipno nad Vltavou.

První ubytované, naštestí brzi následovali další a další. Po první letní ubytovací sezóně jsme mohli prohlásit: "Ano Apartmány 2 mají smysl".

Budeme moc rádi pokud se rozhodnete strávit dovolenou, nebo jen výkend v našem ubytování.

To jsme my

Ondřej Jinoch Avatar

Ondřej Jinoch

Starám se o hladký chod celého ubytování. Provádím rezervace termínů, check-in i check-out. Zajišťuji aby vše fungovalo k Vaší plné spokojenosti.

Veronika Jinochová Avatar

Veronika Jinochová

Vytvářím pro Vás pohodové a vždy bezvadně čisté prostředí. Každý z našich pokojů jsem sladila do jedné barvy, tak abyste se v Apartmánech 2 cítili příjemně.

Zajímáte se o Apartmány 2?

Pokoje v ubytování

Mahlédněte do našich pokojů. Podívejte se jak jsou vybaveny a co jsme si pro vás připravili.

Kam ve Frymburku?

Pokud jste se zatím nerozhodli nás navštívit. Podívejte co vám Frymburk a jeho okolí nabízejí a třeba vás přesvědčime.

Okolo Lipna?

Největší vodní plocha v České republice. To samo o sobě človeku dává spoustu prostoru k zábavě. Pokud se ale zajímáte o konkrétní tipy co na Lipně dělat...